פירסום מודעה

מי אנחנו

Spread the love

לוח BIKEPANEL יעזור לכם למכור או לרכוש את האופניים והציוד המשומש שלכם!

הלוח מאפשר לרוכבים לחפש ולרכוש אופניים משומשים. הוא מהווה חלק משירותי BIKEPANEL: אתר התוכן האיכותי והגדול ביותר בישראל בתחום האופניים!

השקנו את לוח BIKEPANEL כדי לסייע לקהילת רוכבי האופניים. כדי להוות יעד למכירת ציוד אופניים איכותי עבור קוראי בייקפאנל, וכדי שיהיה לכם מקום נוח למצוא ציוד שווה מיד שנייה. בכל מודעה יש כפתורי שיתוף בתחתיתה – אם תסייעו למוכרים ולחברים שלכם לגלות את המודעה הזו והם ימצאו מוצרים שווים בזכות זאת – כולם יהיו מרוצים, אז תשתמשו בהם!

חוץ מזה – תנו מבט בצד שמאל של האתר: יש שם קוביית תומכים בתרבות האופניים בארץ: תודה מיוחדת לספונסרים של בייקפאנל שעוזרים לקיים את האתר ולאפשר את יצירת התוכן המעניין ביותר בארץ וכעת, גם כלי מעולה לשימושכם. תודו להם בקליקים על הבאנר שלהם, שיטוט באתרים שלהם, וקנייה מהספקים האלה – מגיע להם הכרת התודה שלכם!

מערכת בייקפאנל עושה מאמץ להציג בפניכם תכנים מעודכנים כשירות לרוכבים ולענף האופניים.  חשוב לדעת: התכנים מוכנסים ע"י גולשי האינטרנט באופן עצמאי. מערכת האתר אינה אחראית על התכנים המוצגים פה, שהם "תוכן גולשים". העושה שימוש בנתונים המוצגים, עושה זאת על אחריותו. המפרסם תכנים שאין לו זכויות יוצרים עליהם עושה זאת על אחריותו. המפרסם או פונה למפרסמים באתר נותן בכך את הסכמתו לקבלת תוכן, דיוורים ו\או פרסום מהאתר. במידה ונתקלתם בבעיה, הפרה, נושא הדורש טיפול, תוכן פוגעני או כל דבר אחר אשר להערכתכם מחייב את התערבותנו אנא פנו אלינו באמצעות טופס צור הקשר באתר BIKEPANEL. כתוצאה מאלה אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להסיר ולחסום משתמשים שיעשו שימוש לא נאות באתר לפי שיקול דעתנו. תנאי השימוש המלאים נמצאים בקישור זה. אנא קראו את התנאים המלאים.

בהצלחה בקנייה ובמכירה,

צוות BIKEPANEL

 

כתיבת תגובה

יש להכנס למערכת בכדי להגיב